رزین اپوکسی دو بخشی

رزین اپوکسی دو بخشی

– Fugante Epoxy 2k: اپوکسی اصلاح شده محصول رزین اپوکسی دو بخشی بدون حلال مایع تولید شده برای ترکیب با کوارتز مناسب، این محصول برای دوغاب ریزی کاشی و سرامیک با مقاومت بالای فیزیکی و شیمایی استفاده می شود.

ترکیبات آلی فرار پس از 3 روز کمتر از 50 میکروگرم و پس از 28 روز کمتر از 10 گرم بر m3

Fugante Epoxy 2k Rapido (سریع): محصول مایع بدون حلال دو جزئی اپوکسی اصلاح شده برای مخلوط شدن با کوارتز مناسب، دارای عمر مفید کوتاه. برای دوغاب ریزی گسترده کاشی و سرامیک برای مواردی که نیاز به زمان کم است استفاده می شود اما در طی این زمان دارای مقاومت شیمیایی، حرارتی و مکانیکی است.

Fugante Flex 2k: محصول اصلاح شده رنگدانه دار دو جزئی با الاستومترهای خاص، بدون حلال، مناسب برای آب بندی اتصالات در طبقات ساختمانی و یا سازه های بتنی

– Fugante Epoxy Chimico-Resistente (chemical resistant): محصول مایع بدون حلال دو بخشی برای ترکیب شدن با کوارتز مناسب، برای دوغاب ریزی سرامیک و کاشی استفاده می شود، در صورتی که نیاز به مقاومت حرارتی، شیمیایی و مکانیکی باشد.

محصولات مایع رزین اپوکسی دو بخشی اصلاح شده برای ترکیب با کوارتز مناسب.

این محصولات قابل استفاده برای دوغاب ریزی کاشی و سرامیک هستند در مواردی که نیاز به مقاومت شیمیایی، فیزیکی و حرارتی باشد.

دوغاب ریزی که با استفاده از این محصولات بدست می آیند، مقاومت بالایی را در برابر اسید و مواد شیمیایی دارند و پوشش سرامیکی نیز مقاومت بالایی در برابر عوامل تخریب کننده دارند و می توانند حفاظت کاملی را از تخریب در مکان‌های ساخت و سازی و کارخانه ای فراهم کنند.

می توان آن ها را با استفاده از یک ماشین تزریق خاص و یا با استفاده از تفنگ هوای فشرده در حالت مایعشان به کاربرد.

این محصولات برای دوغاب ریزی کاشی سرامیک برای پر کردن درزها در آشپزخانه های صنعتی، کارخانجات، آزمایشگاه ها، کارخانه های لبنی،  تصفیه خانه های فاضلاب ، کشتارگاه ها، انبارها، استخرها، صنایع غذایی، نوشیدنی، کاغذ، چرم، پارچه، صنایع شیمیایی و انبارهای پرکردن بار الکتریکی باتری ها و کارخانجات پنیر مناسب هستند، در مکان هایی که دارای خواص تخریب کننده هستند فرمولاسیون های مناسب موجود هستند (که برای دریافت آن می توانید به دفتر فنی ما مراجعه نمایید).

مدل های استاندارد و متنوعی از رزین اپوکسی در دسترس است (مطالعات خاصی در رابطه با ایجاد سرعت فوق العاده در مورد نگهداری و احیا در مکان هایی که نیازهای خاص دارند، صورت گرفته است) و هم چنین دارای انواع تولید شده توسط آب و مقاوم در برابر مواد شیمیایی هستند.

برای دریافت برگه های اطلاعاتی فنی لطفا با دفاتر ما تماس برقرار کنید