پوشش های پلی یوریا

اصطلاح الاستومتر نمایانگر مواد طبیعی یا مصنوعی است که می توانند تغییر شکل الاستیکی را تحمل کنند، همچون کشیدگی با خلاصه شدن اندازه شان وقتی که رها شوند.

الستومترها بخشی از پلیمر هستند (پوشش Polyurea) و به دو دسته کلی تقسیم می شوند:

  • الستومتر گرمانرم
  • الستومتر گرماسخت

الستومترهای گرمانرم ارائه شده به بازار، به طور کلی کوپلیمرهای استایرن و بوتادین ، پلی الفین و کو پلی استر هستند. زمانی که سخت می شوند، اگر به دمای تغییر حالت شیشه برسند، می توان آنها را تغییر حالت داد.

در عوض الاستومترهای گرماسخت توسط اتصال زنجیره های پلیمرهای مختلف از طریق واکنش های شیمیایی در سیستم های دو جزئی یا hygrosetting تولید می‌شوند.

محصولات

– Pavaflex Mono

پوشش های پلیریای تک جزئی با ماژول های میانه ، قابل پوشش . مناسب برای اتصالات کنترل/خروجی کف های صنعتی، اتصال ترک ها حتی در صورت وجود مواد شیمیایی مهاجم ضعیف، تحت حرکات کوچک.

مناسب برای محیط های صنعتی و عمرانی است و هم چنین صنایع غذایی، مکانیکی و ساخت و ساز.

– PAVAFLEX / E

محصول دو جزئی رنگدانه دار پوشش پلی یوریا، اصلاح شده توسط الستومتریک های خاص، بدون حلال.

این محصول برای پوشش کف، سازه های بتنی، مخازن (ذخیره آب، پساب و فاضلاب)، سازه های فلزی که در معرض تنش های مکانیکی قرار دارند می باشد و مقاومت شیمیایی خوبی در برابر اسیدها و بازها دارد و رقیق با هیدروکربن های اشباع شده است.

Pava- Elastic 570

محصول دو جزئی اصلاح شده توسط الاستومترها، رنگدانه دار بدون حلال با ماژول های اسلاستیک کم.

مناسب برای آب بندی ساخت و ساز/ یا اتصالات سازه ای است که در معرض حرکت بیش از حد ساختار نیستند اما ترافیک مناسبی دارند.

Epotar Pava TN2

محصول بر اساس رزین های مصنوعی، اصلاح شده توسط الاستومترهای خاص و با کیفیت ثابت، محصول درزگیری با سیالیت مناسب، متناسب برای پوشش و درزگیری ترک ها و برش های روی سیمان. همچنین مناسب به عنوان پوششی در تصفیه خانه های فاضلاب و سیستم های فاضلاب (محلولات رقیق و با خاصیت تهاجمی کم) است.

در تماس با آب دریا و مایعات آبی که خاصیت متهاجم ندارند، مقاوم است.

Pava Joint 1000

محصول پلی یوریای دو جزئی، اصلاح شده با الاستومترها، رنگدانه دار، بدون حلال، با ماژول های الاستیکی کم. محصول الاستیک با قابلیت انعطاف خوب برای ساخت و ساز و یا اتصالات سازه ای. ویژگی های بالای اتصال شکاف که قادر به ترمیم شکاف ها است حتی زمانی که پشتیبان در معرض تنش ساختاری قرار دارد.

– Ultrapol Pava

محصول پلی اورتان دو جزئی رنگدانه دار، ساخته شده توسط مواد ضد سایش خاص. این محصول

در برابر اشعه یو وی مقاومت بالایی با زرد شدگی و گچ پس دادن کم دارد.

مناسب برای پوشش بتن در محیط بیرونی یا سطوح بتنی (topcoat) می باشد و قابل اعمال به عنوان لایه پایانی پوشش اپوکسی برای حفظ روشنایی و مقاومت در برابر نور و اجتناب از گچی شدن پوشش اصلی است.