درباره ما:

    "پاوارزین با بیش از 35 سال تجربه"

بدون داشتن گذشته ای درخشان ، آینده درخشانی میسر نمی باشد.

شرکت پاوارزین در سال 1978 میلادی جهت ایجاد ارتباط مناسب بین کاربران و محصولات، با هدف تمرکز در بخش ترکیبات رزینی و به کارگیری این فناوری با توانایی بالایی احداث شد. تشکیل بخشهای تحقیق ، تولید و کاربرد ، سه حوزه مجزا و تنگاتنگ موجب ارتباط کاری هرچه بهتر کاربران و متخصصان این مجموعه گردیده است.  

250000 مترمربع اجرای کفپوش صنعتی، 360000 متر مربع پوشش ضد آب برای طرح های آبی و فاضلابی، 230000 مترمربع پوشش محافظ برای سازه های آهنی و بتنی و ... و این اعداد فقط بخشی از کارهای ما طی سال های گذشته بوده که برای انتقال دانش و تجربه ی بیش از 35 ساله ی ما، ارائه شده است .

ما تولید ترکیبات رزینی به منظور حفاظت در برابر صدمات شیمیایی، محیطی و میکروبیولوژی را در بخش صنعت و در بخش های غذا، آب و پالایشگاهی گسترش داده ایم ، همچنین فناوری های جدیدی را برای ترمیم، استحکام و بهبود سطوح در بخش معماری و دکوراسیون داخلی منازل و ادارات و نیز اشیای هنری توسعه داده ایم.

این شرکت به منظور تولید محصولات پیشرفته، مقرون به صرفه و آزمایشگاه تحقیق و توسعه ی داخلی را ایجاد کرده است که همواره با مراکز علمی و پژوهشی واجد شرایط نظیر دانشگاه Padova، دانشگاه Ca’ Foscari ، موسسه  Conegliano-Treviso و شورای ملی تحقیقاتPadova همکاری می کند. همچنین طبق اهداف خاص این شرکت، برگزاری دوره ها و گردهمایی های علمی و نظری با تیمی کارآمد از متخصصین در فناوری های نوین،آگاهی و اطلاعات مشتریان و کاربران را افزایش می دهد.

نتایج مشترک تمامی بخش های این شرکت در حال حاضر، کیفیت جهانی و گواهینامه هایی است  که طی این سال ها  اخذ گردیده و بیانگر تعهد ما در برابر مشتریان است. تجربه، تحقیق، بررسی مداوم کار بردها، بهبود در کیفیت، همراهی و نیز توجه به نیازهای مشتریان ویژگی هایی هستند که شرکت پاوا رزین را به مجموعه ای مجرب و با کیفیت کاری بالا به عنوان مرجع و همکاری ایده آل برای تامین نیازهای حفاظتی از جمله بخش های صنعتی، آبی و یا مواد غذایی تبدیل کرده است.

Bio Resin "رزین دوستدار محیط زیست" برای فراهم آوردن معماری پایدار

ما از طبیعت برای محصولات کفپوش و نیز پوشاننده ی سطوح الگو  گرفته ایم

دانش های اخیر در زمینه محیط زیست و همچنین نیازهای مرتبط با معماری دوستدار محیط زیست، شرکت پاوا رزین را با پشتیبانی موسسات دانشگاهی واجد شرایط مانند بخش علوم محیط زیست دانشگاه Ca’ Foscari  برای ساخت و توسعه گسترده ترکیبات رزین های اصلاح شده دوستدار محیط زیست سوق داده است.

در این فناوری نوین بر اساس رزین هایی که از محیط  زیست استخراج شده اند بر پایه ی اتم های کربن که شبکه مولکولی را تشکیل می دهند از منابع تجدید پذیر بدست آمده و از سوخت های فسیلی معمول (مواد نفتی) استفاده نشده است و در هر مکانی میتوان برای رفع نیاز ها از آنها بهره برد. این رزین های جدید ضمن رعایت مسائل مربوط به محیط زیست، طبیعت و سلامتی، همان پایداری و تنوع قبل و کاربردهای تزئینی را تضمین می کنند.

تحقیق و توسعه و همکاری مستمر  با نمایندگان واجد شرایط  موجب پاسخ‌ دهی شایسته به نیازهای شماست.

contactus