رزین اپوکسی دو بخشی آبی

رزین اپوکسی دو بخشی آبی

Fugante Epoxy h2o 2k: محصول رزین اپوکسی اصلاح شده تولید شده بر مبنای آب برای پر کردن فواصلی 1 تا 10 میلی متری. که برای دوغاب ریزی کاشی و سرامیک از 1 تا 10 میلیمتر استفاده می شود. مقاومت شیمیایی خوبی دارد، اما اگر مقاومت بالاتری مورد نیاز باشد، می توان با استفاده از Fugante Epoxy 2k به آن رسید. این محصول برای محیط های تجاری و داخلی و نیز استخرهای شنا مناسب هستند.

TVOC  (مواد آلی فرار) پس از سه روز زیر 25 میکروگرم بر متر مکعب و پس از 28 روز زیر 3 میلی گرم بر متر مکعب.

محصولا مایع رزین اپوکسی دو جزئی بر پایه آبِ اپوکسی اصلاح شده قابلیت ترکیب با کوارتز های مناسب را دارند.

این محصولات برای دوغاب ریزی کاشی و سرامیک در مواقعی که نیاز به مقاومت بالای شیمیایی، فیزیکی و حرارتی باشد، استفاده می شوند.

دوغابی که توسط این محصولات فراهم می آید مقاومت مناسبی را در برابر اسید و مواد شیمیایی دارند و پوشش سرامیک نیز در برابر مواد مخرب مقاومت دارد و می توانند مقاومت کاملی از تخریب توسط دستگاه های کارخانجات و ساخت و ساز فراهم آورند.

آن ها را می توان با استفاده از دستگاه های تزریق خاص و یا در حالتی که مایع هستند با استفاده از تفنگ هوای فشرده، اعمال کرد.

این محصولات متناسب برای دوغاب ریزی کاشی سرامیک با پر کردن درزها در آشپزخانه های صنعتی، کارخانجات، آزمایشگاه ها، کارخانجات لبنی، تصفیه خانه های فاضلاب، کشتارگاه ها، انبارها، محل های نگهداری مشروب، استخر، صنایع غذایی، آشامیدنی، کاغذ، چرم و پارچه، صنایع شیمیایی، انبارهای پرکردن بار باتری، کارخانجات پنیر هستند و برای مکان هایی که حالت تخریب کننده ومهاجم دارند فرمولاسیون مناسب وجود دارد (به دفتر فنی ما مراجعه کنید).

رزین های دو جزئی بر پایه آب زودگیر و استاندارد در دسترس هستند (که بر روی آن های مطالعاتی صورت گرفته که در صورت احیا و تعمیر زودگیر باشند) و در مدل های تولید شده بر پایه آب و مقاوم در برابر مواد شیمایی.

برای دریافت برگه های اطلاعات فنی لطفا با دفاتر ما تماس بگیرید.