رنگ استخری اپوکسیمحصولات PAVA-ELASTIC و ULTRAPOL COLOR PAVA نسل جدیدی از رنگ های استخری اپوکسی هستند که برای حفاظت و تحقق بخشیدن به پوشش استخرهای شنا ایجاد شده اند.

این محصولات مواد رنگی استخر اپوکسی دو جزئی می باشند (پلی اورتان و اپوکسی پلی اورتان خالص)، ترکیب شیمیایی آن ها دوام عالی را با زیبایی فوق العاده ترکیب می کند.

بعلاوه خواص الستومتریک قادر به مهار تنش های ساختاری ممکن و پیشگیری از تغییر رنگ نامطلوب (زرد شدگی) می باشد که محصولات رنگی قدیمی داشتند.

امکانات تزئینی نامحدود همراه با تکنیک اجرایی عالی، اجازه اجرای هزاران متر مربع هم در ایتالیا و هم در خارج از کشور را با نتایج عالی داده اند.

خصوصیات

بر روی سطح بتنی آماده شده با مانع بخار، و بدون عوامل یا ترکیباتی که برای کاربرد روی فورمولاسیون رزین مناسب نیستند، با تثبیت آب بندی سیمان، و عمر حداقل 30 روز، که دارای ویزگی های استحکام کششی به 15 کیلوگرم بر 3 سانتی متر مکعب می باشد و مقاومت فشاری 35 RcK دارد، تمیز، خشک و عاری از لکه های نفتی می باشد، باید آماده سازی مکانیکی مناسبی برای کاربرد پوشش لازم ایجاد کرد.

آماده سازی پشتیبان

سایش مکانیکی پشتیبان با استفاده از تکنیک ماسه سایی و سپس گرد گیری با دقت.

سیستم پوشش

از Reform-A Pava 72 به عنوان پرومتر چسبندگی استفاده شده و سپس اعمال دو لایه از تریکو BAR PAVA به عنوان پرومتر چسبندگی برای سطوح خیس.

ورق، استفاده از یک لایه محصول اپوکسی پاوا-الستیک 570.

پلی اورتان دوجزئی Ultrapol PAVA رنگدانه دار طبق دامنه استاندارد رنگ ها با زرد شدگی کم.

منسوج بافته نشده

قرار دادن یک منسوج بافته نشده (یا الیاف شیشه) هنگام کاربرد پوشش توصیه می شود (درج بین لایه های پوشش) بر روی تمام سطح، یا در گوشه های ساختار یا بین کفپوش و دیوارها و بین خود دیوارها، همین عملیات نیز بین درزها و مفاصل ساخت و ساز توصیه می شود (در صورت وجود).